DOKTOR

Uzm.Dr.Önder Taylan Çifçi 1978 yılında Ankara’da doğdu. Ilkokul,ortaokul ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1996 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde tıp eğitimine başladı ve 2002 yılında mezun oldu. Ağrı tedavilerine olan ilgisi sebebi ile GATA Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı.

2011 yılında uzman doktor olarak atandığı Gümüşsuyu Asker Hastanesi’nde ağrı tedavilerine yönelerek çalışmalarını yoğunlaştıran Uzm.Dr. Önder Taylan Çifçi hastane bünyesinde AĞRI KLİNİĞİ kurarak PROLOTERAPİ yöntemi ile bir çok hastayı ameliyat olmaktan kurtararak tedavi etti.

Omurgadaki fıtıklar ve eklem kireçlenmesi başta olmak üzere kronik ağrılı hastalıkların tedavisinde doğal bir iyileşme sağlayan PROLOTERAPİ yöntemi konusunda uzmanlaşan Uzm.Dr. Önder Taylan Çifçi , Türkiye’ye yeni gelen bu yöntemin öncülerinden biri oldu.

2014 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’ndeki görevinden ayrılarak PROLOTERAPİ tedavisi ile daha yoğun bir şekilde ilgilenmeye başladı. Konusunda dünyadaki en etkili ve yetkin kuruluş olan Hackett Hemwall vakfının eğiticilerinden Dr. Stephan CAVALLİNO’dan ve NÖROPROLOTERAPİ tekniğinin tescil sahibi uygulayıcısı ve eğiticisi Dr. John Lyftoght’tan eğitimler aldı.

2015 yılının ilk yarısında Özel Levent Proloterapi Kliniği‘ni kuran Uzm.Dr. Önder Taylan Çifçi bugüne kadar binlerce hastanın ağrılarını dindirirken, ilaç ve ameliyat alternatifini son çare olarak gördü. Bundan sonraki hedefi “Proloterapi yönteminin bilinirliğini artırmak ve bu tedaviyi daha çok hastaya ulaştırmak” olan Dr.Çifçi halen İstanbul 4.Levent’te hastalarına hizmet vermekte olup evli ve bir çocuk babasıdır.